Olejarki

Nie wiemy jak Wy, ale my mieliśmy dość smarowania łańcucha do 300-400 km sprayem, który na dalekich trasach tylko zajmował niepotrzebnie, tak cenne miejsce. Dzięki naszej desperacji i wielu zepsutym podzespołom, udało nam się stworzyć olejarkę, która działa u nas i naszych znajomych bezawaryjnie od wielu kilometrów. Serwis łańcucha ograniczamy do jednego czyszczenia w sezonie i uzupełnienia oleju w zbiorniczku co około 6000 km.

Chcielibyśmy zaoferować Wam olejarkę. W zestawie przez nas przygotowanym znajduje się wszystko, co jest niezbędne do jej montażu. Od zbiorniczka, przez uchwyty, wężyki, elektrozawór, po sterownik elektroniczny. Poprzez sterownik dozujemy dokładnie jak bardzo chcemy nasmarować łańcuch, nie schodząc z kanapy podczas jazdy. Sterownik regularnie, po ok. 1,5 minuty przerwy, daje impuls według ustawień potencjometra. Czas impulsu jest do regulacji w zakresie od 0,5 sekundy do 15 sekund. Jest to czas, który pozwala na niesmarowanie łańcucha podczas jazdy w terenie (poprzez otwarcie elektrozaworu na 0,5 sekundy nie skapnie ani kropla oleju na łańcuch) i smarowanie go we wzmorzonym stopniu, wtedy, gdy jest to koniecznie (np. podczas jazdy w deszczu). Najdogodniejszym podłączeniem jest podłączenie sterownika do zapłonu, co gwarantuje pracę olejarki tylko i wyłącznie w momencie, gdy motocykl jest na chodzie. Sterownik jest szczelny, przez co nie ma przeciwwskazań do montażu na kierownicy, lub innych odkrytych elementach motocykla.

Takie rozwiązanie pozawala na dłuższą i wygodniejszą eksploatację zestawu napędowego. Jest dodatkowym ułatwieniem w momencie, gdy Twój motocykl nie posiada stopki centralnej.

Zapraszamy na nasze aukcje, gdzie można zakupić olejarkę. Jeżeli w danym momencie nie ma ich wystawionych, to zapraszam do kontaktu w celu potwierdzenia dostępności lub wystawienia aukcji.

W razie pytań, proszę o kontakt.