Kufry motocyklowe boczne aluminiowe

Mamy do zaoferowania kufry motocyklowe boczne aluminiowe z prostymi lub ściętymi narożnikami malowane proszkowo w kolorze czarny mat, bądź bez malowania w naturalnym kolorze aluminium.

Kufry są przydane w każdej podróży motocyklowej, a wykonanie z aluminium powoduje, że są dużo bardziej wytrzymałe niż standardowe kufry plastikowe.

Kufry wykonane są z blachy aluminiowej 2mm, wycinanej laserowo, następnie doginanej i spawanej metodą TIG, która daje pewność odpowiedniej trwałości spawu. Wszystkie ścianki kufra wykonane są z jednego kawałka aluminium. Spód kufra zamontowany jest poprzez nity dekarskie, które cechują się bardzo dużą wytrzymałością i 100% szczelnością, następnie całość dookoła uszczelniona jest odpowiednim klejem. Dno kufra wyłożone jest filcem. Jedynie spawy na deklu poddawane są szlifowaniu ze względów estetycznych. Standardowo z tyłu zamontowana jest półka wraz z uchwytami i gumą do montażu dodatkowego bagażu, np. butelek z wodą, oleju lub smaru do łańcucha. Z tyłu kufra montowane są trwałe stalowe zawiasy, a z przodu klamra z zamkiem na klucz. Do obu kufrów pasuje jeden klucz. Na deklu przynitowane są uchwyty pozwalające zamontować większy bagaż za pomocą troków. Całość jest pomalowana proszkowo w kolorze czarny mat.

Kufry nie mają żadnych otworów, można je zamontować do dowolnych stelaży typu „ramka”. Wraz z kufrem dostarczany jest komplet uchwytów niezbędnych do takiego montażu ( w standardzie wysyłamy uchwyty do stelaży o przekroju rury ok. 18 mm, jeżeli potrzebny jest inny, prosimy o wcześniejszy kontakt).

 

Poniżej dostępny jest opis i zdjęcia oferowanych kufrów:

Kufry aluminiowe proste >>

Kufry aluminiowe ze ściętymi narożnikami >>

 

Istnieje możliwość wykonania dowolnego kształtu i wymiaru kufrów na zamówienie. Czas oczekiwania około 3 tygodni. W razie pytań, proszę o kontakt.